Heb jij ook vlekjes op je huid?

Door acne, parfum, ouder worden en daarbij ook de zon kan jouw pigment storingen geven. klik op de link om meer te lezenbit.ly/3rGyZnv Gelukkig kan je er ook iets aan doen.Heb jij ze ook?

Lees meer »

Hoe vaak scrub jij?

Overdaad schaad, dus maximaal 2x per week.Gebruik een scrub die geschikt is voor jouw huid.Er bestaan vele soorten, dus vraag er naar als je voor een behandeling komt.Speciaal in de salon gebruik ik de granen peeling, maak een afspraak en ervaar!

Lees meer »

Een smaakje toevoegen...

Etherische olie kan je ook als smaakmaker gebruiken. Probeer eens de Green Manderine uit in je yoghurt. Vind je dit raar? Hij is ook heerlijk opbeurend in de diffuser.

Lees meer »

Heb jij een mooie huid om je ogen?

De teerste huid van het gezicht ......je ooghuid.Behandel hem voorzichtig, reinig met een milde oog reiniging zonder alcohol, dit droogt n.m.l. de tere huid uit.Verzorg je ooghuid met een speciale crème voor rondom de ogen. Deze oogcrème bevat rimpel- en vochtafdrijvende bestanddelen, die 100% natuurlijk zijn. Heeft jouw huidje rondom je ogen ook aandacht nodig?

Lees meer »

Weinig kleur op je gezicht?

Het zonnetje gaan we helaas steeds minder zien.... Geef je gezicht een mooie tint met een zelfbruiner, vind je dat niet zo fijn. Gebruik dan deze mooie bronzing powder. Binnen en paar seconden heb je een mooie gezonde tint.

Lees meer »

December stress?

Een uurtje voor jou en je huid! Even tijd voor jezelf met een heerlijke behandeling met natuurlijke producten. Milde reiniging, scrub, masker, epileren en als "toetje" een heerlijke gezichtsmassage.Boek snel, want vol is vol!

Lees meer »

Ontvang  je graag waardevolle informatie over nieuwe producten, behandelingen en actie's......

*Door u aan te melden geeft u toestemming om uw gegevens te verwerken zoals beschreven in het Privacybeleid.